• Tervislik ja looduslik viis saavutada ja hoida soovitud kehavormi, head enesetunnet ja tervist. 100% eesti toode ja 100% looduslik tooraine! Me kasutame oma tootmises ainult seda, mis sünnib süüa – ka siis kui tegu on ilutootega! Keha ütleb sulle tänutäheks: “ma armastan sind!”. Spiruliina, punapeet ja lehtkapsas on ülivõimsad põletikuvastase, detox ja vettväljutava toimega lisandid ning nende kerge jahutav toime stimuleerib lümfiringet ja alandab turseid. Peet sisaldab ka hüaluroonhapet, mis parandab ja taastab naha ja sidekoe struktuuri. Kasutamine: segada 30 g maskipulbrit 70-90 ml toasooja veega või hüdrolaadiga intensiivselt segades ühtlase massini saavutamiseni. Maskisegu kasutada koheselt, kuna kummistub kiiresti, kasutades spetsiaalset maskipintslit. Hoida kuni 20 minutit ning eemaldada mask, alustades servadest. Kasuta maski järel Slimchick salendavat kreemi, nii on toime tõhusam!  
  • Slimchick detox-smuuti on seedesüsteemi toetav, kaloreid põletav ja jääkaineid väljutav smuuti.
  • Slimchick fit-smuuti-Keha kaitsevõimet ja seedimist toetav, põletikulisi protsesse vähendav ning füüsilise koormusele taastumist kiirendav smuuti.  
  • Tervislik ja looduslik viis saavutada ja hoida soovitud kehavormi, head enesetunnet ja tervist. 100% eesti toode ja 100% looduslik tooraine! Me kasutame oma tootmises ainult seda, mis sünnib süüa – ka siis kui tegu on ilutootega! Keha ütleb sulle tänutäheks: “ma armastan sind!”. Kehavorme korrigeeriv kreem igapäevaseks kasutuseks! Kasuta kreemi järjepidevalt vähemalt kuu aja jooksul ning võid märgata nahaaluse koe seisundi ja kehavormi silmnähtavat muutust. Kreemi toimeained võitlevad tselluliidiilmingutega, tursete ja nahaaluse rasvkoega ning juba paari kuu järjepideva kasutuse järel võid saavutada kehavormide kahanemist 1-5% ulatuses. Kombineerides kreemikasutust Slimchick sarja teiste toodetega – kehamaskide, mähiste, smuutidr ja teega – on võimalik saavutada märkimisväärseid muutusi ning erinevate toodete kasutuse koosmõju aitab ka tulemusi hoida. Kreem toetab hästi kõiki kehavormi korrigeerivaid protseduuride kuure (inframatt, LPG, massaažid jne) ja kaalulangetamise teekonda.
  • Slimchick slim-smuuti on ainevahetust stimuleeriv ja söögiisu vähendav smuuti aitab vabaneda liigsetest kilodest. Slimchick slim-smuuti on tervislik ja looduslik viis saavutada kehavormi, head enesetunnet ja tervist. 100% eesti toode ja 100% looduslik tooraine. Me kasutame oma tootmises ainult seda, seda mis sünnib süüa – ka siis kui tegu on ilutoodetega! Keha ütleb Sulle tänutäheks: „ma armastan sind!“.
  • Slimchick tee

    8,90 
    Slimchick tee-see pole tavaline tee, see on tõeline võlujook, mis kiirendab ainevahetust, toetab rasvapõletust, toimib põletikuvastaselt ja maitseb seejuures imeliselt.

Go to Top